Náhradné diely pre vozidlá Dacia

CHETRA SK Vám poskytuje širokú škálu náhradných dielov priamo zo svojich skladov kde sú ihneď k dispozícii, ako aj možnosť dodania náhradných dielov z rozšírenej ponuky Centrálneho skladu v Györi, odkiaľ vďaka elektronickému prepojeniu vieme dostupné náhradné diely dodať v priebehu 24 hodín.

Predaj náhradných dielov je rozšírený aj o ponuku automobilových doplnkov, ako aj módnych doplnkov, kancelárskych potrieb a pamiatkových predmetov, ktoré nájdete v našej ponuke Renault Boutique.Fanúšikovia Renault F1 Team si v našich katalógoch taktiež nájdu množstvo zaujímavostí.

Pre milovníkov kvalitného audio vybavenia a akustických labužníkov je u nášho partnera pripravená široká ponuka autorádií, reproduktorov a iných audio doplnkov od popredných svetových výrobcov audio systémov. Navštívte nášho partnera.

page-revision.jpg

Originálne náhradné diely Dacia

Máme pre Vás skladom viac ako 3000 referencií originálnych náhradných dielov Renault. Pokiaľ Vami požadovaný diel nemáme skladom, vo väčšine prípadov sme schopní ho dodať do 48 hodín z nášho centrálneho skladu.

Viac informácií

dacia-prisl.jpg

Originálne príslušenstvo Dacia

Ponuka zahŕňa široký sortiment kobercov, poťahov, strešných nosičov, ťažných zariadení, okrasných krytov kolies a mnohých iných doplnkov, ktoré boli navrhnuté a vyrobené v súlade s bezpečnostnými a štylistickými požiadavkami výrobcu vozidiel Renault.

Viac informácií

dacia-defend.jpg

Zabezpečenie

Pre Váš kľud a výhodnejšie poistenie vášho vozidla ponúkame predaj a montáž zabezpečovacích zariadení značky Defend Lock a Medvěd Blok.

Viac informácií

dac-pneu.jpg

Pneumatiky

Dodávame a montujeme pneumatiky všetkých typov a značiek. Našim zákazníkom tiež ponúkame uskladnenie ich pneu.

Viac informácií

dacia-autoradia.jpg

Autorádia

V našej ponuke je ďalej široký sortiment autorádií od mnohých renomovaných výrobcov.

Viac informácií

Predáváme vozidlá značiek